SHELLAC KALICI OJE (El-Ayak)

shellac kalici oje

SHELLAC  KALICI OJE  (El ve Ayak)

Dünyanın ilk çıkmayan ojesine merhaba deyin:

Shellac kalıcı oje tırnak üzerinde yapılan uygulamalarda son yılların en gözde buluşlarındandır. havayı suyu sıcağı soğuğu geçirebilen bir maddedir. normal ojeye oranla çok daha sağlıklıdır. shellac oje de normal ojeye de bulunan form lhde  (zehir ) maddesi bulunmamaktadır. bu madde normal ojenin hava ile kurumasını sağlarken shellac ı özel makinesi  (UV technology )kurutmaktadır. shellac  kalıcı oje  15 günde tırnakları eskisinden daha da sağlıklı hale getirir, güçlendirir ve sararmasını engeller.

Shellac kalıcı oje uygulandığı andan itibaren parlaklığını canlılığını çıkarılacağı güne kadar ilk günki gibi muhafaza eder.shellac kalıcı ojede uçlarından silinme bozulma gibi sorunlar yaşanmaz.ayna parlaklığı ışıltısı 2 hafta boyunca devam eder.

SHELLAC KALICI FRENCH OJE

Aynı shellac oje uygulaması yapılır kalıcılıcığı yine 2 haftadır.  Shellac kalıcı fernch te ilk günden itibaren parıltısını kaybetmeden çıkartılacağı güne kadar kullanılır.shellac kalıcı ojenin  uygulama süresi toplam 6 dk kadardır.çıkartılmak istenildiğinde ise 10 dk kadar özel solüsyonunda bekletilerek çıkartılır.

Shellac kalıcı oje uygulamasında önce şayet gerekli ise manikür yada pedikür yapılması hem shellac kalıcı ojenin görünümünü daha şık hale getirecek hem de dayanıklılığını artıracaktır.

Sedna Form Güzellik - 0 (312) 467 93 61

Tunalı Hilmi caddesi 68/14 Çankaya / Ankara